Опис
Регенеруючий крем-бальзам для шкіри навколо очей відомого тайського виробника Абхай. Люксовая серія Абхай містить у складі унікальну комбінацію трав'яних і квіткових екстрактів. Відновлює пружність шкіри, зменшує мішки і синяки під очима, освітлює пігментацію. Має ніжну танучу текстуру бальзаму, активно живить шкіру, при цьому не обважнюючи її.
Активні компоненти:
- Екстракт алое - містить антиоксиданти, у тому числі бета-каротин, вітаміни С і Е, які зберігають природну зволоженість шкіри, надають їй пружність, запобігають появі зморшок.
- Екстракт центели - є джерелом вітамінів А, В, Е, До і магнію. Використовується в косметології для попередження передчасного старіння. Ця речовина вважається потужним дерматопротектором. Воно впливає на синтез колагену, збільшуючи на 30% ефективність цього процесу в глибоких шарах шкіри. Після застосування косметичних засобів з екстрактом центели шкіра стає підтягнутою і пружною.
- Екстракт огірка - зволожує, освіжає, тонізує, пом'якшує шкіру. Містить ензими, блокуючі виробництво меланіну, через що ефективно освітлюються веснянки і пігментні плями. Має сильні антиоксидантні властивості. Надає матовість шкірі.
- Екстракт ембліки - відновлює природний синтез колагену і гіалуронової кислоти в шкірі, тим самим підвищуючи зміст вологи в ній. Також діє як справжній регенератор клітин, який безперервно працює над відновленням здорового стану шкірного покриву, не лише захищаючи і відроджуючи, але ще і омолоджуючи клітини шкіри. Завдяки цьому, шкіра виглядає свіжою, залишається такою ж м'якою і ніжною.
- Екстракт календули - запускає процес клітинної регенерації, освітлює пігментацію, веснянки, зменшує набряклість. Екстракт ромашки - тонізує, виводить токсини, зменшує глибину зморшок.
- Екстракт женьшеню - антивіковий компонент в косметиці, омолоджує, позитивно впливає на пружність і еластичність шкіри.
Упакований у флакон із зручним, герметичним, вакуумним дозатором.
Маса нетто: 15 мл.
Виробник: Abhai, Таїланд.