Опис
Тайський фруктовий крем для ніг із кокосовою олією. Banna Cracked Heel Cream coconut oil.
Кокосовий крем для ніг Банна. Інтенсивно зволожує і живить шкіру. Пом'якшує загрубілу шкіру ступень, робить її гладкою і ніжною. Зменшує сухість і зберігає вологу в роговому шарі шкіри. Усуває лущення, загоює тріщини на п'ятах. Дозволяє позбутися мозолів і натоптишів. Відновлює еластичність шкіри.
Активні компоненти:
- Кокосова олія - проникає в глибокі шари, насичує шкіру поживними речовинами і вітамінами. Пом'якшує і згладжує, усуває лущення, підвищує пружність. Містить антиоксиданти, що запобігають передчасному старінню.
- Вітамін Е - відіграє важливу роль для підтримання краси і здоров'я шкіри, має антиоксидантні властивості і здатність стимулювати оновлення клітин. Утримує вологу в шкірі, покращує текстуру, роблячи її більш пружною, гладенькою. Пом'якшує, зменшує подразнення і почервоніння, викликані запаленням.
Застосування: нанести достатню кількість крему на чисту суху шкіру ніг і злегка помасажувати до повного вбирання. Можна використовувати так часто, як це необхідно.
Маса нетто: 120 грам.
Виробник: Banna, Таїланд.