Тайський роликовий антиперспірант Abhaibhubejhr для чоловіків із рослинними екстрактами мангостину та гуави. Формула регулює потовиділення та допомагає зберігати відчуття свіжості протягом дня.
Бренд Abhaibhubejhr заснований при госпіталі традиційної медицини Таїланду та спеціалізується на трав’яних формулах. У складі дезодоранта поєднуються антиперспірантний компонент і екстракти алое вера, солодки, центели, гуави та мангостину. Такий підхід дозволяє контролювати запах і підтримувати комфорт шкіри під час щоденного використання.
Аромат свіжий і прохолодний, із легкою трав’яною нотою. Звучить стримано та не конфліктує з парфумами. Роликовий формат забезпечує точне й рівномірне нанесення. Текстура розподіляється тонким шаром і легко відчувається на шкірі.
Спосіб застосування: наносити на чисту суху шкіру пахв. Підходить для щоденного використання за помірної та підвищеної активності.
Склад (INCI): Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Steareth-2, Steareth-21, PEG-15 Stearyl Ether, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Laurate, Fragrance, Nicotinamide, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Paraffinum Liquidum, Methylparaben, Propylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl, Phenoxyethanol, Allantoin, Psidium Guajava Leaf Extract, Disodium EDTA, BHT, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Garcinia Mangostana Peel Extract.
Формат: роликовий антиперспірант
Об’єм: 50 мл
Бренд: Abhaibhubejhr
Країна виробництва: Таїланд