Опис
Трав'яний тонік для обличчя Абхай. Abhai Herbal Toner.
Тонік на натуральних екстрактах огірка, центелли азіатської та ембліки - ідеальний завершальний етап очищення шкіри. Ефективно видаляє залишки макіяжу і надлишки шкірного жиру, відновлює природний pH баланс шкіри, підвищує сприйнятливість шкіри до крему і сироватки. Тонік також нейтралізує вплив жорсткої води, зволожує шкіру, надаючи їй свіжий і здоровий вигляд.
Тонік має приємний трав'яний аромат, підходить для будь-якого типу шкіри, не містить спирту.
Дія:
- Зволоження і пом'якшення
- Відновлення pH
- Поліпшення текстури шкіри
- Підвищення еластичності
- Заспокійлива та антисептична дія
Активні компоненти:
- Екстракт огірка - зволожує, освіжає, тонізує, пом'якшує шкіру. Містить ензими, що блокують вироблення меланіну, через що ефективно освітлюються веснянки і пігментні плями. Має сильні антиоксидантні властивості. Надає матовості шкірі.
- Центелла Азіатська - є джерелом вітамінів А, В, Е, К і магнію. Використовується в косметології для попередження передчасного старіння. Ця речовина вважається потужним дерматопротектором. Вона впливає на синтез колагену, збільшуючи на 30% ефективність цього процесу в глибоких шарах шкіри. Після застосування косметичних засобів з екстрактом центелли шкіра стає підтягнутою і пружною.
- Екстракт ембліки - має антиоксидантні та омолоджувальні властивості. Запобігає пошкодженню шкіри ультрафіолетом. Заспокоює шкіру, надає їй рівного кольору. Відновлює пружність шкіри, розгладжує зморшки.
Застосування: за допомогою ватного диска протирати очищену від косметики шкіру вранці та ввечері.
Маса нетто: 200 мл.
Виробник: Abhai, Таїланд.