Опис
Тайський фруктовий крем для ніг з екстрактом мангостина. Banna Cracked Heel Cream Mangosteen.
Крем Банна з мангостином призначений для зволоження і пом'якшення сухої шкіри стоп. За регулярного використання шкіра насичується вологою, оновлюється, підвищується еластичність. Крем згладжує лущення, надає красивого і доглянутого вигляду. Має ніжну текстуру і приємний фруктовий аромат, вбирається швидко, не залишаючи липкого відчуття на шкірі.
Активні компоненти:
- Екстракт мангостина - містить високий рівень антиоксидантів, що запобігають передчасному старінню шкіри. Зволожує, усуває лущення. Має антибактеріальний ефект, зменшує запальні процеси і висипання, усуває сліди від акне. Очищає і звужує пори, регулює вироблення шкірного жиру. Зменшує появу пігментації, освітлює веснянки і вирівнює тон шкіри.
- Вітамін Е - відіграє важливу роль для підтримання краси і здоров'я шкіри, має антиоксидантні властивості і здатність стимулювати оновлення клітин. Утримує вологу в шкірі, покращує текстуру, роблячи її більш пружною, гладенькою. Пом'якшує, зменшує подразнення і почервоніння, спричинені запаленням.
Застосування: нанести достатню кількість крему на чисту суху шкіру ніг і злегка помасажувати до повного вбирання. Можна використовувати так часто, як це необхідно.
Маса нетто: 120 грам.
Виробник: Banna, Таїланд.